Karmy dla piesków – najważniejsze porady

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z żądaniami konsumentów w ich ofercie można odszukać karmy dla dorosłych psów, oraz także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dojrzałych znacząco się różnorodni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Które pierwiastki odżywcze zapewnia? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo opisać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrobiła dwa rodzaje karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te podstawowe w propozycji firmy znajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian psów oraz 3 rodzaje karm dane dla czworonogów ras miniaturowych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została sporządzona poprzez szereg profesjonalnych ekspertów z myślą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najwłaściwszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla drobnych żołądków małych psów. Dodatkowo karma Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w czasie wyraźnego przyrostu. Obok atutów odżywczych należałoby również wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Zawiera zboża, znaczącą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html sklep zoologiczny najlepsze karmy dla psów
Oprócz karmy suchej firma sprzedaje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera świeże mięsne kąski zanurzone w galaretce, która poprawia przyswajanie składników odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie jeno smakowita, ale jeszcze odżywcza i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), poprawiające odporność (witamina E i minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Streszczając oferta firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest względnie obszerna, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy wyprodukowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i wciąż zmienia swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym oraz ekspertów z jakimi kooperuje. Dzięki temu są to zatem karmy doskonale dopasowane do potrzeb aktywnie rozwijających się szczeniąt również ze względu na atuty kaloryczne, jak także smakowe.